Samochodem wjechał w wóz

Wypadek ciągnik zamość

Źródło zdjęcia: http://www.lubelska.policja.gov.pl/

Do dwóch wypadków drogowych doszło wczoraj na terenie powiatu zamojskiego. Pierwszy, w którym uczestnikami byli kierujących jednośladami, miał miejsce około godz. 16.30 w miejscowości Łapiguz, drugi z udziałem ciągnika i samochodu osobowego wydarzył się ok. godz. 19.30 w Szczebrzeszynie. Policjanci ustalają dokładne okoliczności obydwu zdarzeń i apelują o ostrożność na drogach.

We wtorek ok. godz. 16.30 w miejscowości Łapiguz doszło do wypadku drogowego  z udziałem kierowców jednośladów. Ze wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że 21-letni kierowca motoroweru m-ki Romet podczas manewru skrętu w lewo doprowadził do zderzenia z wyprzedzającym go motocyklem m-ki WSK. 75-letni motocyklista doznał urazu głowy.

Drugi wypadek miał miejsce w Szczebrzeszynie około godz. 19.30. 24-letni kierowca forda najechał na tył nieoświetlonego wozu konnego, który był doczepiony do ciągnika rolniczego, w wyniku czego doznał obrażeń ciała. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń i apelują o rozwagę.

Źródło: KWP Lublin