Składy obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu i Senatu

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedzibą w Fajsławicach

Lp Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Nazwa komitetu wyborczego, który zgłosił kandydata
1. Dorota DAŃKO Fajsławice KWW „KUKIZ’15”
2. Danuta GRZESZCZYK Fajsławice KKW ZJEDNOCZONA LEWICA

SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

3. Maria Teresa BARAN Fajsławice KWW Rafał Stachura do Senatu
4. Barbara SOBCZUK Siedliska Drugie KW Polskie Stronnictwo Ludowe
5. Jolanta STREFNER Fajsławice KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6. Mariusz Kazimierz KRYSA Siedliska Drugie KW SAMOOBRONA
7. Dorota Edyta CICHOSZ Fajsławice KW Platforma Obywatelska RP
8. Tomasz Roman BOCHNIARZ Fajsławice Nowoczesna Ryszarda Petru
9. Izabella KOZIOŁ Fajsławice Wskazana przez Wójta Gminy

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Suchodołach

Lp Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Nazwa komitetu wyborczego, który zgłosił kandydata
1. Marlena Kinga SŁOMKA Ignasin KW KORWIN
2. Bogdan KOKUSZKO Suchodoły KWW „KUKIZ’15”
3. Patrycja DĄBSKA Suchodoły KKW ZJEDNOCZONA LEWICA

SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

4. Sylwia KARPIŃSKA Suchodoły KWW Rafał Stachura do Senatu
5. Zdzisław Jan KOZIOŁ Wola Idzikowska KW Polskie Stronnictwo Ludowe
6. Maria Dorota MAZUREK Dziecinin KW Prawo i Sprawiedliwość
7. Zbigniew Grzegorz DUMAŁA Suchodoły KW Platforma Obywatelska RP
8. Danuta Elżbieta ADAMIEC Fajsławice Nowoczesna Ryszarda Petru
9. Monika TRAŁA Suchodoły Wskazana przez Wójta Gminy

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Siedliskach Pierwszych:

 

Lp Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Nazwa komitetu wyborczego, który zgłosił kandydata
1. Piotr PIELAK Fajsławice KW KORWIN
2. Janina Bernadeta PALUCH Suchodoły KWW „KUKIZ’15”
3. Agnieszka RUSZNIAK Suchodoły KKW ZJEDNOCZONA LEWICA

SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

4. Krystyna Józefa DZIADURA Suchodoły KWW Rafał Stachura do Senatu
5. Helena Teresa JUREK Siedliska Pierwsze KW Polskie Stronnictwo Ludowe
6. Leszek PASICKI Suchodoły KW Prawo i Sprawiedliwość
7. Piotr Zygmunt RODAK Marysin KW SAMOOBRONA
8. Teresa WILK Fajsławice KW Platforma Obywatelska RP
9. Edyta SOBCZUK-DĄBSKA Fajsławice Wskazana przez Wójta Gminy

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Siedliskach Drugich:

 

Lp Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Nazwa komitetu wyborczego, który zgłosił kandydata
1. Barbara Anna KASPRZAK Marysin KW KORWIN
2. Karolina Katarzyna PALUCH Suchodoły KWW „KUKIZ’15”
3. Tomasz Czesław LIPA Siedliska Drugie KWW Rafał Stachura do Senatu
4. Danuta Halina JAWORSKA Siedliska Pierwsze KW Polskie Stronnictwo Ludowe
5. Aleksandra PITUCHA Ksawerówka KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Monika KRYSA Siedliska Drugie KW SAMOOBRONA
7. Aneta Grażyna WÓJCIK Suchodoły KW Platforma Obywatelska RP
8. Izabela Honorata WÓJCIK Wola Idzikowska Nowoczesna Ryszarda Petru
9. Maria JUREK Siedliska Drugie Wskazana przez Wójta Gminy

 

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Boniewie:

 

Lp Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Nazwa komitetu wyborczego, który zgłosił kandydata
1. Sławomir Dariusz MAZUR Ignasin KW KORWIN
2. Stanisław CHMIEL Suchodoły KWW „KUKIZ’15”
3. Mariola Anna WILK Fajsławice KKW ZJEDNOCZONA LEWICA

SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

4. Krystyna Maria ROZWAŁKA Siedliska Pierwsze KW Polskie Stronnictwo Ludowe
5. Anna Maria KASPRZAK Ignasin KW Prawo i Sprawiedliwość
6. Dominik NUCIA Marysin KW SAMOOBRONA
7. Renata Barbara CICHOSZ Fajsławice KW Platforma Obywatelska RP
8. Paweł Leszek BOCHNIARZ Ignasin Nowoczesna Ryszarda Petru
9. Monika GÓRNA Fajsławice Wskazana przez Wójta Gminy

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Woli Idzikowskiej:

 

Lp Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania Nazwa komitetu wyborczego, który zgłosił kandydata  
1. Piotr MAZUR Ignasin KW KORWIN  
2. Katarzyna RUSZNIAK Suchodoły KWW „KUKIZ’15”  
3. Renata Emilia URBAN Dziecinin KKW ZJEDNOCZONA LEWICA

SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

 
4. Iwona KARPIŃSKA Suchodoły KWW Rafał Stachura do Senatu  
5. Piotr Józef BARAN Suchodoły KW Polskie Stronnictwo Ludowe  
6. Barbara Elżbieta KARLUK Dziecinin KW Prawo i Sprawiedliwość  
7. Artur Marek GORZKOWSKI Fajsławice KW Platforma Obywatelska RP  
8. Lidia Mendel Fajsławice Nowoczesna Ryszarda Petru  
9. Maria BUBICZ Wola Idzikowska Wskazana przez Wójta Gminy