Suchodoły: Zasnął w drodze z Komety

W miejscowości Suchodoły (gm. Fajsławice) doszło do groźnego wypadku. Kierowany przez 31-letniego mieszkańca gminy Łopiennik Górny samochód osobowy zjechał na pobocze i uderzył w betonowy przepust. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Jak wykazało badanie alkomatem kierujący był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku.

W nocy z soboty na niedzielę tuż przed godziną 2:00 dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Suchodoły. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 31-letni mieszkaniec gminy Łopiennik Górny, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w betonowy przepust. Samochodem podróżowały cztery osoby. W wyniku zdarzenia kierujący oraz siedzący za nim 22-letni pasażer – mieszkaniec gminy Fajsławice – trafili do szpitala. Dwie podróżujące z nimi młode kobiety nie odniosły obrażeń.

Badanie alkomatem wykazało, iż kierujący był trzeźwy. Policjantom tłumaczył, iż zasnął za kierownicą. Cała czwórka wracała z pobliskiej dyskoteki.
Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku oraz ustalają co było jego przyczyną.

Źródło: http://www.lubelska.policja.gov.pl/

Za przesłanie zdjęć dziękujemy naszemu czytelnikowi.

wypadek-audi-suchodoly-4 wypadek-audi-suchodoly-3 wypadek-audi-suchodoly-2

wypadek-audi-suchodoly-5

wypadek-audi-suchodoly-1