Szukanie sukcesów na siłę, czyli wstyd Panie Wójcie

ZNP

Wójt Gminy Fajsławice Tadeusz Chruściel podczas wręczania wyróżnienia na sesji Rady Gminy w dniu 29 września 2014 r. (Zdjęcie: screen ze strony internetowej http://www.fajslawice.eu/)

Na ostatniej sesji Rady Gminy Fajsławice w dniu 29 września 2014 r. miało miejsce uroczyste wręczenie gminie Fajsławice dyplomu dla „Samorządu Przyjaznego oświacie i jej pracownikom”. Wyróżnienie w imieniu gminy odebrał Wójt Tadeusz Chruściel.

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest przez Związek Nauczycielstwa Polskiego i niewątpliwie jest to powód do dumy dla każdego wyróżnionego. Jednak, co wydaje się w tym przypadku dość osobliwe, nagroda została nam przyznana już rok temu, a oficjalne i uroczyste wręczenie tych wyróżnień miało miejsce na początku listopada 2013 r. na gali w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie! Zastanawia więc, po co po raz kolejny, po roku, uroczyście wręczać nagrodę?!

Nie umiem sobie tego inaczej wytłumaczyć jak zbliżającymi się wyborami.

Panie Wójcie, czy naprawdę nie ma Pan żadnych osiągnięć w bieżącym roku, że musi Pan odgrzewać tak stare kotlety? To już nie te czasy. Takie numery nie przejdą. Nie udało się zmylić wyborców. Wstyd Panie Wójcie. Wstyd.