Terminarz rozgrywek chełmskiej klasy okręgowej piłki nożnej

Runda Jesienna

1 kolejka – 22/23 sierpnia 2015 (sobota/niedziela)

Ruch Izbica     – Frassati Fajsławice -:-
Brat Siennica Nadolna     – Tatran Kraśniczyn -:-
Spółdzielca Siedliszcze     – Ogniwo Wierzbica -:-
Unia Białopole     – Sparta Rejowiec Fabr. -:-
Unia Rejowiec     Start Krasnystaw -:-
EKO Różanka     – Kłos Chełm -:-
Sawena Sawin     – Pławanice Kamień -:-

2 kolejka – 29/30 sierpnia 2015 (sobota/niedziela)

Frassati Fajsławice     – Pławanice Kamień -:-
Kłos Chełm     – Sawena Sawin -:-
Start Krasnystaw     – EKO Różanka -:-
Sparta Rejowiec Fabr.     – Unia Rejowiec -:-
Ogniwo Wierzbica     – Unia Białopole -:-
Tatran Kraśniczyn     – Spółdzielca Siedliszcze -:-
Ruch Izbica     – Brat Siennica Nadolna -:-

3 kolejka – 5/6 września 2015 (sobota/niedziela)

Brat Siennica Nadolna     – Frassati Fajsławice -:-
Spółdzielca Siedliszcze     – Ruch Izbica -:-
Unia Białopole     – Tatran Kraśniczyn -:-
Unia Rejowiec     – Ogniwo Wierzbica -:-
EKO Różanka     – Sparta Rejowiec Fabr. -:-
Sawena Sawin     – Start Krasnystaw -:-
Pławanice Kamień     – Kłos Chełm -:-

4 kolejka – 8/9 września 2015 (wtorek/środa)

Frassati Fajsławice     – Kłos Chełm -:-
Start Krasnystaw     – Pławanice Kamień -:-
Sparta Rejowiec     – Sawena Sawin -:-
Ogniwo Wierzbica     – EKO Różanka -:-
Tatran Kraśniczyn     – Unia Rejowiec -:-
Ruch Izbica     – Unia Białopole -:-
Brat Siennica Nadolna     – Spółdzielca Siedliszcze -:-

5 kolejka – 12/13 września 2015 (sobota/niedziela)

Spółdzielca Siedliszcze     – Frassati Fajsławice -:-
Unia Białopole     – Brat Siennica Nadolna -:-
Unia Rejowiec     – Ruch Izbica -:-
EKO Różanka     – Tatran Kraśniczyn -:-
Sawena Sawin     – Ogniwo Wierzbica -:-
Pławanice Kamień     – Sparta Rejowiec Fabr. -:-
Kłos Chełm     – Start Krasnystaw -:-

6 kolejka – 19/20 września 2015 (sobota/niedziela)

Frassati Fajsławice     – Start Krasnystaw     -:-
Sparta Rejowiec Fabr.     Kłos Chełm -:-
Ogniwo Wierzbica     – Pławanice Kamień -:-
Tatran Kraśniczyn     – Sawena Sawin -:-
Ruch Izbica     – EKO Różanka -:-
Brat Siennica Nadolna     – Unia Rejowiec -:-
Spółdzielca Siedliszcze     – Unia Białopole -:-

7 kolejka – 26/27 września 2015 (sobota/niedziela)

Unia Białopole     – Frassati Fajsławice -:-
Unia Rejowiec     – Spółdzielca Siedliszcze -:-
EKO Różanka     – Brat Siennica Nadolna -:-
Sawen Sawin     – Ruch Izbica -:-
Pławanice Kamień     – Tatran Kraśniczyn -:-
Kłos Chełm     – Ogniwo Wierzbica -:-
Start Krasnystaw     Sparta Rejowiec Fabr. -:-

8 kolejka – 3/4 października 2015 (sobota/niedziela)

Frassati Fajsławice         Sparta Rejowiec Fabr.   -:-
Ogniwo Wierzbica     – Start Krasnystaw -:-
Tatran Kraśniczyn     – Kłos Chełm -:-
Ruch Izbica     – Pławanice Kamień -:-
Brat Siennica Nadolna     – Sawena Sawin -:-
Spółdzielca Siedliszcze     – EKO Różanka -:-
Unia Białopole     – Unia Rejowiec -:-

9 kolejka – 10/11 października 2015 (sobota/niedziela)

Unia Rejowiec     – Frassati Fajsławice -:-
EKO Różanka     – Unia Białopole -:-
Sawena Sawin     – Spółdzielca Siedliszcze -:-
Pławanice Kamień     – Brat Siennica Nadolna -:-
Kłos Chełm     – Ruch Izbica -:-
Start Krasnystaw     – Tatran Kraśniczyn -:-
Sparta Rejowiec Fabr.     – Ogniwo Wierzbica -:-

10 kolejka – 17/18 października 2015 (sobota/niedziela)

Frassati Fajsławice     – Ogniwo Wierzbica -:-
Tatran Kraśniczyn     – Sparta Rejowiec Fabr. -:-
Ruch Izbica     – Start Krasnystaw -:-
Brat Siennica Nadolna     – Kłos Chełm -:-
Spółdzielca Siedliszcze     – Pławanice Kamień -:-
Unia Białopole     – Sawena Sawin -:-
Unia Rejowiec     – EKO Różanka -:-

11 kolejka – 24/25 października 2015 (sobota/niedziela)

EKO Różanka     – Frassati Fajsławice -:-
Sawena Sawin     – Unia Rejowiec -:-
Pławanice Kamień     – Unia Białopole -:-
Kłos Chełm     – Spółdzielca Siedliszcze -:-
Start Krasnystaw     – Brat Siennica Nadolna -:-
Sparta Rejowiec Fabr.     – Ruch Izbica -:-
Ogniwo Wierzbica     – Tatran Kraśniczyn -:-

12 kolejka – 31 października 2015 (sobota)

Frassati Fajsławice     – Tatran Kraśniczyn -:-
Ruch Izbica     – Ogniwo Wierzbica -:-
Brat Siennica Nadolna     – Sparta Rejowiec Fabr. -:-
Spółdzielca Siedliszcze     – Start Krasnystaw -:-
Unia Białopole     – Kłos Chełm -:-
Unia Rejowiec     – Pławanice Kamień -:-
EKO Różanka     – Sawena Sawin -:-

13 kolejka – 7/8 listopada 2015 (sobota/niedziela)

Sawena Sawin     – Frassati Fajsławice -:-
Pławanice Kamień     – EKO Różanka -:-
Kłos Chełm     – Unia Rejowiec -:-
Start Krasnystaw     – Unia Białopole -:-
Sparta Rejowiec Fabr.     – Spółdzielca Siedliszcze -:-
Ogniwo Wierzbica     – Brat Siennica Nadolna -:-
Tatran Kraśniczyn     – Ruch Izbica -:-

Źródło: http://frassati-fajslawice.com/