Tragiczny w skutkach weekend

przejazd kolejowy

Dziś około godz. 3.00 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Woskrzenice Duże, kierujący audi 80 zjechał z drogi, a następnie auto dachowało. Kierującym okazał się 18-latek z gminy Biała Podlaska. Zmarł w drodze do szpitala w wyniku poniesionych obrażeń. Do śmiertelnego w skutkach zdarzenia doszło także wczoraj w miejscowości Koniuchy (pow. zamojski). Maszynista nie zdołał wyhamować pociągu i potrącił leżącego na torach mężczyznę. Ofiarą okazał się 59-latek z gminy Miączyn

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Wczoraj o godzinie 23.05 w miejscowości Koniuchy (pow. zamojski), na trasie pociągu towarowego Hrubieszów – Zamość. Maszynista nie zdołał wyhamować pociągu i potrącił leżącego na torach mężczyznę. Ofiarą okazał się 59-latek z gminy Miączyn.

Do drugiego zdarzenia doszło dziś na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Woskrzenice Duże (powiat bialski). Kierujący audi 80, na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze, a następnie dachował. Kierującym okazał się 18-latek z gminy Biała Podlaska. Młody mężczyzna jechał sam. Zmarł w karetce pogotowia w wyniku poniesionych obrażeń.

Źródło: KWP Lublin