Śmierć na drogach Lubelszczyzny

Wypadek Łuków 1

Źródło zdjęcia: http://www.lubelska.policja.gov.pl/

Łukowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego w wyniku którego śmierć ponieśli ojciec i syn jadący osobowym oplem. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący autem 56-latek z województwa mazowieckiego zderzył się z samochodem ciężarowym marki Daf. Kierowcy aut z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Dzisiaj przed godziną 11.00 dyżurny łukowskiej Komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w Kobiałkach Starych. Policjanci którzy udali się we wskazane miejsce ustalili, że doszło do czołowego zderzenia samochodu marki Opel Astra z samochodem ciężarowym Daf. W wyniku tego wypadku groźnych obrażeń ciała doznali poruszający się oplem 56-latek i jego 11-letni. Mimo reanimacji prowadzonej na miejscu wypadku chłopiec zmarł. Jego ojciec w stanie krytycznym został przetransportowany śmigłowcem do szpitala, jednak także nie udało się go uratować.  Również 25-letni kierowca ciężarówki z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Wypadek Łuków 2

Źródło zdjęcia: http://www.lubelska.policja.gov.pl/

Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem Prokuratora będą prowadzili śledztwo, które ma ustalić dokładny przebieg i okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia.

Źródło: http://www.lubelska.policja.gov.pl/