Trawniki: 25-latka na podwójnym gazie

Alkomat

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniej mieszkance gm. Milejów. Kobieta, kierując osobowym VW z otwartym bagażnikiem miała blisko 1,2 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymane jej prawo jazdy oraz dokumentacja sprawy trafi do decyzji sądu, który zdecyduje o konsekwencjach karnych wobec jej zachowania.

Z soboty na niedzielę w godzinach wieczornych, piaseccy policjanci w miejscowości Trawniki zauważyli pojazd marki VW, jadący z otwartym bagażnikiem. W związku z powyższym zatrzymali go do kontroli drogowej. Kierującą po wylegitymowaniu okazała się 25-letnia mieszkanka gm. Milejów. Badanie alkomatem potwierdziło co jest powodem jej roztargnienia. urządzenie wskazało blisko 1,2 promila alkoholu w jej organizmie.

Kobieta trafiła do Komisariatu Policji w Piaskach. Natomiast wezwała przez nią na miejsce wskazana osoba zabezpieczyła jej pojazd. 25-latce zostało zatrzymane prawo jazdy, które wraz z dokumentacją sprawy trafi do decyzji sądu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości może grozić jej do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata uprawnień do kierowania pojazdami.

Źródło: KWP Lublin