Trawniki: Zaginął Dariusz Zieliński

Świdniccy policjanci poszukują zaginionego 48-letniego Dariusza Zielińskiego, mieszkańca Trawnik, który w dniu 15 grudnia b.r. wyszedł z domu w nieustalonym kierunku i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt ze świdnicką policją pod nr tel. 81-749-42-10 lub 997.

Świdniccy policjanci poszukują zaginionego Dariusza Zielińskiego, lat 48, zamieszkałego w m. Trawniki. Mężczyzna w dniu 15 grudnia b.r. wyszedł z domu w nieustalonym kierunku i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania jak również nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost – ok. 180 cm, średnia budowa ciała, włosy – krótkie,  ciemne. Ubrany w niebieską kurtkę puchową zimową, pikowaną z kołnierzem i wełnianą czapkę kol. Ciemno – zielonego.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt ze świdnicką policją pod nr tel. 81-7494210 lub 997.

Źródło: http://www.lubelska.policja.gov.pl/