Wielkie otwarcie Areny Lublin

Stadion lublin

Wielkie muzyczne show z udziałem największych gwiazd polskiej sceny, w tym laureatów i jurorów programów „Mam Talent!” i „X Factor”, oficjalnie zainauguruje 27 września działalność nowego Stadionu Miejskiego w Lublinie – Areny Lublin.

Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00 akcentem muzyczno-tanecznym z udziałem wszystkich artystów występujących tego dnia na scenie i osób uroczyście otwierających stadion. Gwiazdami koncertu będą tacy artyści jak: Agnieszka Chylińska z zespołem, Tatiana Okupnik, Grzegorz Hyży i Ewelina Lisowska.

Dodatkowo w koncercie wystąpią laureaci programów telewizyjnych „Mam Talent!” i „X Factor”, a wśród nich m.in.: Artem Furman, Klaudia Gawor, Marta Podulka, Piotr Karpienia, Me Myself and I, The Chance i inni. 

Drużynę programu „Mam Talent! ” poprowadzi Agnieszka Chylińska, a drużynę programu „X Factor” Tatiana Okupnik. 

Artystom na scenie bdą towarzyszyli tancerze grupy Volt Agustina Egurroli, który przygotuje choreografię całej imprezy. Reżyserem widowiska będzie Wojciech Iwański, reżyser formatów „X Factor” oraz „Mam Talent!”.

Do rywalizacji na scenie zaangażujemy widzów TVN, którzy będą mogli głosować za pomocą SMS-ów, a także publiczność Areny Lublin w formie zabawy z prowadzącymi .

Koncert będzie transmitowany „na żywo” na antenie TVN od godz. 17.00 do 19.00. Potem rozpocznie się druga część koncertu, w której wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Pełną listę gwiazd podamy w ciągu kilku najbliższych dni. Widowisko potrwa do godz. 22.00

Bilety w cenie 15 zł dostępne będą od czwartku 4 września 2014 roku na stronie www.ebilet.pl, a od połowy września także w kasach Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie.

Część dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na rzecz Fundacji TVN w celu pomocy Klinice Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

Wcześniej, bo już o godz. 13.00, na terenie wokół Areny Lublin rozpocznie się otwarty piknik rodzinny z udziałem gwiazd TVN. Na specjalnie przygotowanej scenie będzie można zobaczyć artystów znanych z programów emitowanych na antenie Telewizji TVN.

W przerwach pomiędzy występami będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami oraz spotkać gwiazdy znane z programów TVN. Wstęp na tę część imprezy jest bezpłatny.

Projekt powstaje dzięki partnerstwu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie – operatora Areny Lublin, PGE Polskiej Grupy Energetycznej oraz Telewizji TVN.

Źródło: http://www.um.lublin.pl