Wizyta na stoku w Bobliwie

Zima w tym roku dopisała, śniegiem obficie posypała. Klasy 0-III ze szkoły w Fajsławicach postanowiły wykorzystać świetne warunki pogodowe i udać się na stok w Bobliwie.

We wtorek, 14 lutego, wyjechały klasy drugie wraz z wychowawczyniami: panią Małgorzatą Kopeć i panią Małgorzatą Madeją oraz 9 rodzicami uczniów z klasy IIA i 8 rodzicami uczniów z klasy IIB.

W środę, 15 lutego, na stok udały się klasy trzecie pod opieką pani Haliny Kalisz, pani Haliny Błaziak oraz 6 rodziców z klasy IIIB oraz 4 rodziców z klasy IIIA.

W czwartek, 16 lutego, na sankach i nartach wyśmienicie bawiła się klasa 0 pod opieką pani Wiesławy Sidor, pani Anny Wolińskiej oraz 8 rodziców, a także klasa I z wychowawczynią panią Urszulą Paluch i 7 rodzicami.

Na świeżym, zimowym powietrzu uczestnicy wycieczki miło spędzili czas. Zjeżdżali na sankach i nartach, piekli kiełbaski oraz uczestniczyli w kuligu. Wypoczywającymi opiekowali się nie tylko wychowawcy, ale również rodzice, którym serdecznie dziękujemy za pomoc w opiece nad dziećmi.

Źródło: http://www.sp-fajslawice.pl/

FOTOGALERIA