Wizytówka z Fajsławic. Pomoc dla tych, którzy działają

Wizytówka z Fajsławic

Zaczynamy nową akcję skierowaną do osób prowadzących działalność gospodarczą lub robiących coś ciekawego, czym chcieliby się pochwalić. Nasza propozycja to zamieszczenie w naszym serwisie internetowym fajslawice24.pl wizytówki internetowej, czyli krótkiej prezentacji tego, co robią.

Co jakiś czas dostajemy prośbę o zamieszczenia na stronie reklamy lub innej informacji. Do tej pory odmawialiśmy, bo celem serwisu nie jest prowadzenie działalności gospodarczej. Z drugiej jednak strony chcielibyśmy pomóc osobom aktywnym z naszej gminy. Stąd pomysł na zamieszczanie  za darmo  waszych wizytówek internetowych. Taka forma pomocy będzie najbardziej korzystna dla tych, którzy nie mają swoich witryn.  Miejsce w sieci, w którym potencjalni klienci znajdą wasze dane oraz opis tego co robicie są bardzo istotne w obecnych czasach.

Jeżeli chciałbyś się pokazać kilku tysiącom osób, które miesięcznie odwiedzają nas serwis, nakreśl w kilku zdaniach co robisz i podaj swoje dane teleadresowe. Ważne jest także, aby dołączyć do opisu zdjęcia lub grafiki obrazujące to, czym się zajmujesz. Uatrakcyjni to twoją wizytówkę.

Opisy tego co robicie i załączniki graficzne przesyłajcie na nasz adres poczty elektronicznej: redakcja@fajslawice24.pl

SM