Wizytówka z Fajsławic: Zakład Fotograficzny Agfa Megapiksel

Od kilku lat współprowadzę zakład fotograficzny Agfa Megapiksel. Zajmujemy się wykonywaniem zdjęć do dokumentów, fotografią analogową (wywoływanie filmów, skanowanie negatywów, robienie odbitek), fotografią cyfrową oraz wykonywaniem fotogadżetów (kubki, koszulki, puzzle, poszewki z własnym zdjęciem lub grafiką).

Naszą siedziba mieści się w Lublinie przy ul. Narutowicza 53, ale za pośrednictwem Internetu docieramy także do klientów z innych miast i wsi. Umożliwia to, znajdujący się na naszej stronie www.10×15.pl, program do wysyłki zdjęć. Dzięki niemu można szybko, tanio i bez wychodzenia z domu wywołać swoje zdjęcia. Wystarczy przesłać do nas pliki i czekać na listonosza, który przyniesie Wasze odbitki lub zgłosić się do nas osobiście po ich odbiór.

Dla osób z Fajsławic i okolic mam dodatkową opcję – dowóz zdjęć do Fajsławic 🙂 Co jakiś czas odwiedzam rodzinne strony, więc chętnie przywiozę Wasze zdjęcia 🙂

Aneta Adamiak

Link do strony www.10×15.pl
Link do FB

Informacja opublikowana bezpłatnie w ramach akcji „Wizytówka z Fajsławic”. Jeżeli ty także chciałbyś się przedstawić naszym czytelnikom, opisz pokrótce czym się zajmujesz i prześlij wiadomość na nasz adres redakcyjny redakcja@fajslawice24.pl. Do wiadomości koniecznie załącz grafikę lub zdjęcie prezentujące to, czym się zajmujesz.