Wyniki czwartej kolejki rozgrywek tenisa stołowego

Tenis stołowy

W ostatnią niedzielę nasi tenisiści z Żaczka Fajsławice rozegrali zwycięski mecz z MKS MOW Puławy, wygrywając 7:3. Dzięki tej wygranej utrzymaliśmy się na trzecim miejscu grupy awansowej. Niestety nasze dziewczyny poniosły dotkliwą porażkę z liderem tabeli KTS Optima II Lublin przegrywając aż 10:0.

Poniżej protokoły z obydwu meczy:

PROTOKÓŁ MECZU

III LIGI   MĘŻCZYZN – sezon 2014/2015

rozegranego w dniu   15.02.2015r. w  Puławach  pomiędzy drużynami:

A” – MKS MOW Puławy v „X” –UKS Żaczek Fajsławice
Nazwisko Imię Licencja Kartki Nazwisko Imię Licencja Kartki
A   Domagalski Mirosław X     Salecki Krzysztof
B   Chudzik Łukaszl Y     Suszek Paweł
Łata Mirosław 31401 W     Ziółkowski Michał
D   Matraszek Emil Z     Surma Marcin
R1 Gawidziel Leszek R1    
R2 Woźniak Kacper R2    

 

Stół 1 Nazwisko S T Nazwisko S T I

set

II

 Set

III

set

IV

 set

V

set

Sety Wynik
1 A Domagalski X Salecki 11:8 11:7 8:11 3:11 9:11 2:3 0:1
2 B Chudzik Y Suszek 11:8 8:11 10:12 1:11 1:3 0:1
3 gra pod

wój.

Domagalski gra pod

wój.

Suszek 8:11 6:11 6:11 0:3 0:1
Woźniak Surma              
4 A Domagalski Y Suszek 11:2 11:9 16:14 3:0 1:0
5 B Chudzik X Salecki 11:5 11:6 9:11 8:11 11:8 3:2 1:0

 

Stół 2 Nazwisko S T   Nazwisko S T I

set

II

 set

III

set

IV

 set

V

set

Sety

Wynik

1 C Łata W Ziółkowski 11:6 9:11 11:9 11:7 3:1 1:0
2 D Matraszek Z Surma 3:11 3:11 6:11 0:3 0:1
3 gra pod

wój.

Gawidziel  L Gr

pod wój.

Salecki 11:7 5:11 12:14 7:11 1:3 0:1
Chudzik Ziółkowski              
4 C R1/Gawidziel Z Surma 11:8 10:12 11:13 6:11 1:3 0:1
5 D R2/Woźniak W Ziółkowski 8:11 10:12 11:3 6:11  – 1:3 0:1
ZWYCIĘZCA: UKS Żaczek Fajsławice WYNIK KOŃCOWY:   7:3

PROTOKÓŁ MECZU

II LIGA  KOBIET – sezon 2014/2015

rozegranego w dniu 10.02.2015    w  Lublinie pomiędzy drużynami:

 

„A” – KTS „Optima”  II Lublin v „X” – UKS Żaczek Fajsławice
Nazwisko Imię Licencja Kartki Nazwisko Imię Licencja Kartki
A   Danaj Patrycja X     Serafin Zuzanna
B   Pawlak Katarzyna Y     Szewczak Weronika
Danaj Natalia W     Kulbaka Kamila
D   Zawadzka Emilia Z     Tymicka Julia

 

Stół 1 Nazwisko S T Nazwisko S T I

set

II

 Set

III

set

IV

 set

V

set

Sety Wynik
1 A Danaj P. X Serafin 11:6 11:0 11:5     3:0 1:0
2 B Pawlak Y Szewczak 11:7 10:12 11:4 9:11 11:8 3:2 1:0
3 gra pod

wój.

Danaj P. gra pod

wój.

Szewczak 11:7 11:4 11:7     3:0
Zawadzka Tymicka             1:0
4 A Danaj P. Y Szewczak 11:3 11:3 11:9     3:0 1:0
5 B Pawlak X Serafin 11:8 11:6 11:6     3:0 1:0

 

Stół 2 Nazwisko S T   Nazwisko S T I

set

II

 set

III

set

IV

 set

V

set

Sety

Wynik

1 C Danaj N. W Kulbaka 9:11 11:6 11:5 11:6   3:1 1:0
2 D Zawadzka Z Tymicka 11:3 11:7 11:6     3:0 1:0
3 gra pod

wój.

Danaj N. Gra

pod wój.

Kulbaka 11:8 11:7 4:11 11:4   3:1 1:0
Pawlak Serafin              
4 C Danaj N. Z Tymicka 11:8 11:9 11:6     3:0 1:0
5 D Zawadzka W Kulbaka 11:4 11:8 11:9     3:0 1:0
ZWYCIĘZCA:    KTS Optima II Lublin WYNIK KOŃCOWY:   10:0