Wyniki szóstej kolejki rozgrywek tenisa stołowego

tenis Stolowy

Protokół meczu

III LIGI MĘŻCZYZN

rozegranego w dniu 08.03.2015 w Firleju  pomiędzy drużynami:

A” – LUKS “Kłos I” Wola Skromowska v „X” – UKS “Żaczek” Fajsławice
Nazwisko Imię Licencja Kartki Nazwisko Imię Licencja Kartki
A   Kostecki Patryk X     Surma Marcin
B   Pawlas Paweł Y     Suszek Paweł
Krasucki Maciej W     Świdnik Bartłomiej
D   Kępa Robert Z     Ziółkowski Michał
R1 Drewienkowski Radosław R1    
R2 Mitura Tomasz R2    

 

Stół 1 Nazwisko S T Nazwisko S T I

set

II

 Set

III

set

IV

 set

V

set

Sety Wynik
1 A Kostecki X Surma 9:11 11:6 11:7 11:9   3:1 1:0
2 B Pawlas Y Suszek 5:11 5:11 7:11     0:3 0:1
3 gra pod

wój.

Kostecki gra pod

wój.

Suszek 4:11 6:11 8:11     0:3 0:1
Pawlas Surma              
4 A Kostecki Y Suszek 8:11 7:11 6:11     0:3 0:1
5 B Pawlas X Surma 7:11 8:11 11:8 11:5 8:11 2:3 0:1

 

Stół 2 Nazwisko S T   Nazwisko S T I

set

II

 set

III

set

IV

 set

V

set

Sety

Wynik

1 C Krasucki W Świdnik 11:4 11:6 11:7     3:0 1:0
2 D Kępa Z Ziółkowski 11:5 8:11 12:10 14:12   3:1 1:0
3 gra pod

wój.

Krasucki Gra

pod wój.

Świdnik 11:7 11:9 11:6     3:0 1:0
Kępa Ziółkowski              
4 C Krasucki Z Ziółkowski 11:9 11:7 6:11 11:6   3:1 1:0
5 D Kepa W Świdnik 15:13 11:3 11:4     3:0 1:0
ZWYCIĘZCA:       LUKS „Kłos I” Wola Skromowska WYNIK KOŃCOWY:  6:4

 Protokół meczu

II LIGI  KOBIET  – sezon 2014 /2015

rozegranego w dniu 08 03 2015   w Fajsławicach pomiędzy drużynami:

 

„A” – UKS  Żaczek Fajsławice v „X” – UPKS Arka II Ryki
Nazwisko Imię Licencja Kartki Nazwisko Imię Licencja Kartki
A   Serafin Zuzanna X     Blichta Weronika
B   Szewczak Weronika Y     Kiliszek Kamila
Cholewa Aleksandra W     Turska Natalia
D   Waryszak Daria Z     Kołomańska Natalia
R1 Tymicka Kinga R1    
R2     R2    

 

Stół 1 Nazwisko S T Nazwisko S T I

set

II

 Set

III

set

IV

 set

V

set

Sety Wynik
1 A Serafin X Blichta 11:8 9:11 11 ;7 11:13 11;7  3;2 1:0
2 B Szewczak Y Kiliszek  11;7 11:9 11:5      3:0 1:0
3 gra pod

wój.

Tymicka gra pod

wój.

Blichta  5;11 11:8 7:11 11:9 9:11  1:3 0:1
Szewczak Kołomańska              
4 A Serafin Y Kiliszek 11:5 11:6 11:7     3:0 1:0
5 B Szewczak X Blichta 11;9 11;8 12;10     3;0 1;0

 

Stół 2 Nazwisko S T   Nazwisko S T I

set

II

 set

III

set

IV

 set

V

set

Sety

Wynik

1 C Cholewa W Turska 11;6 11;6 11;7     3;0 1;0
2 D Waryszak Z Kołomańska 9:11   11:8 11:7 11:6   3:1 1:0
3 gra pod

wój.

Cholewa Gra

pod wój.

Kiliszek   11;6   11;7 11;6     3;0 1;0
Waryszak Turska              
4 C Cholewa Z Kołomanska 9:11   11:9 14;11 11:8   3:1 1:0
5 D Tymicka W Turska   11:7 11:6  9:11 8:11 9:11 2:3 0:1
ZWYCIĘZCA:                             UKS Żaczek WYNIK KOŃCOWY:   8:2