Wypadki ze skutkiem śmiertelnym

policja

Dziś o godzinie 5.20 w miejscowości Kolonia Horbów (powiat bialski), kierujący tirem potrącił pieszego. 25-letni mężczyzna zmarł w wyniku obrażeń ciała. Według relacji kierowcy tira 25-latek miał wejść na środek drogi. Do kolejnego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Zalesie (gmina Niemce). Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia, kierująca toyotą podczas zawracania zderzyła się z motocyklistą. 42-latek kierujący jednośladem zmarł na miejscu zdarzenia. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków.

Kierujący tirem marki Volvo drogą K-2 w miejscowości Kolonia Horbów o godzinie 5.20 potrącił 25-letniego pieszego. Mężczyzna zmarł  w wyniku obrażeń ciała. Kierowca tłumaczył, że pieszy wszedł na środek drogi. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy.

Do kolejnego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło wczoraj o godzinie 18.08 w miejscowości Zalesie (gmina Niemce). Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia, kierująca toyotą yaris podczas zawracania, nie zachował należytej ostrożności i zajechała drogę motocykliście. W wyniku tego doszło do zderzenia. Kierujący motocyklem marki suzuki zmarł na miejscu. Kierująca toyotą była trzeźwa. Do szpitala trafiła, pasażerka toyoty, która jest w ciąży. W pojeździe znajdowała się również 3 letnia dziewczynka, która  po badaniach opuściła szpital.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków.

Źródło: KWP Lublin