Za tydzień startuje „Czwarta dycha do maratonu”

 

Trzecia dycha do maratonu zdj

Na mecie trzeciej, nocnej dychy do maratonu 30 stycznia 2016 r. Od lewej: Michał Stępniak, Sławoir Drążek, Karol Przebirowski i Paweł Stępniak

Już za tydzień, w niedzielę o godzinie 11.00 wystartują w Lublinie kolejne zawody biegowe z serii „Cztery dychy do maratonu”. Zachęcamy do wzięcia udziału w tych zawodach i do pamiątkowego zdjęcia na mecie.

Bieg jest czwartą imprezą z cyklu zawodów rozgrywanych pod hasłem „Cztery Dychy do Maratonu”. Stanowi element programu mającego na celu pomoc mieszkańcom Lublina i okolic w przygotowaniu się do czwartego Maratonu Lubelskiego, który planowany jest na 8 maja 2016 r. W niedzielę 10 kwietnia o godzinie 11.00, ponad 1000 biegaczy wyruszy na trasę wiodącą ulicami Lublina. Zawodnicy będą mieli 80 min. na dobiegnięcie do mety.

Zachęcamy do udziału w zawodach wszystkie osoby z naszej gminy, które maja większe lub większe doświadczenie w bieganiu. Kosztu to 30 zł. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, radzimy wszystkim chętnym żeby jak najszybciej się zarejestrowali i opłacili start. Zostało już niewiele wolnych miejsc startowych. Na mecie zapraszamy wszystkie osoby z naszej gminy do wspólnego zdjęcia.

ZAPISY NA CZWARTĄ DYCHĘ DO MARATONU

Trasa czwartej dychy do maratonu

SM