Zaczynamy!

Witamy Państwa na nowym lokalnym portalu internetowym fajsławice24.pl. Jesteśmy pierwszym internetowym serwisem informacyjnym, dotyczącym gminy Fajsławice. Mamy nadzieję, że sprostamy Państwa oczekiwaniom i będziecie regularnie odwiedzać naszą stronę.

Będziemy chcieli zainteresować Państwa sprawami lokalnymi z terenu Gminy Fajsławice ale też będziecie mogli znaleźć tutaj informacje znacznie wykraczające poza nasze podwórko.

Uznaliśmy, że taki portal jest potrzebny gminie, ponieważ wiele rzeczy, które dzieją się na jej terenie nie jest wystarczająco nagłaśnianych, a wiele spraw jest wręcz ukrywanych. Zarzut ten dotyczy oczywiście naszych władz. Uważamy, że do tej pory w gminie brakowało kontroli obywatelskiej nad poczynaniami władzy co doprowadziło do wielu nieprawidłowości i zaniedbań.

Nasz zespół liczy aktualnie kilka osób. Żadna z nich nie zajmuje się zawodowo dziennikarstwem i co należy podkreślić, cała nasza praca jest wykonywana społecznie. Oznacza to, że trud jaki podejmujemy wynika z naszej potrzeby działania na rzecz lokalnej społeczności i nie pobieramy z tego tytułu żadnych pożytków.

Osoby, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu zachęcam do kontaktu z nami.

Pozdrawiam i życzę ciekawej lektury.

 

Michał Stępniak

Redaktor naczelny

Fajsławice 24