Zaginął Mateusz z Dorohuczy. Prośba o pomoc w poszukiwaniach

Mateusz Wojtal

Poszukiwany Mateusz Wojtal. Źródło zdjęcia: facebook.com

Wczoraj wieczorem wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił mieszkający w Dorohuczy Mateusz Wojtal. Kontakt z nim urwał się całkowicie w piątek około godziny 22:00, mężczyzna nie wrócił do tej pory do domu. Zaginiony jest spokojnym człowiekiem, któremu nigdy podobna sytuacja się nie przytrafiła, co więcej, nigdy też nie tracił kontaktu z rodziną na tak długi czas.

O zaginięciu została powiadomiona Komenda Powiatowa Policji w Krasnymstawie. Oprócz działań prowadzonych przez funkcjonariuszy, rodzina Mateusza zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy od wczorajszego wieczora mieli z nim kontakt, bądź też widzieli jego samego, czy też auto, którym się poruszał.

Mateusz Wojtal audi

Samochód zaginionego. Źródło zdjęcia: facebook.com

Zaginiony wyjechał samochodem audi a4, srebrne kombi, o nr rej. LSW 10742. Ostatnio był ubrany w szare spodnie dresowe, buty sportowe i prawdopodobnie zieloną lub oliwkową bluzę. -Sprawa jest niezwykle poważna – wyjaśniają przyjaciele zaginionego. – Prosimy wszystkich, którzy mogą w jakikolwiek pomóc w jego odnalezieniu o kontakt: Bernadeta Wojtal 721 286 068; Łukasz Żuk, tel 602 766 064; najbliższą jednostką policji bądź też z naszą redakcją.

Źródło: lublin112.pl

AKTUALIZACJA:  Dziś( 22.11.2015 r.) przed południem rodzina zaginionego poinformowała o odnalezieniu Mateusza Wojtala. Aktualnie przebywa w szpitalu. Policja wyjaśnia co się mu przytrafiło.