Zaginął Piotr Kraszewski

Piotr Kraszewski

Policjanci z IV komisariatu prowadzą poszukiwania za zaginionym Piotrem Kraszewskim. Mężczyzna 4 października rano wyszedł z domu. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego prosimy o kontakt z Policją.

Zaginiony to Piotr Kraszewski
ur. 01.10.1993 roku w Lublinie
zam. ul.Ewy Szelburg Zarembiny

Jak wynika z policyjnych ustaleń młody Lublinianin w minioną sobotę,  około godz. 9:30,  wyszedł z domu. Mężczyzna wsiadł do swojego samochodu m-ki Mercedes i odjechał. Zaginiony ma około 175 cm wzrostu, krępą budowę ciała, włosy krótke koloru ciemny blond. Mężczyzna ma niebieskie oczy, okrągłą twarz, pieprzyk nad ustami z lewej strony. W dniu zaginięcia ubrany był w szarą kurtkę z zielonymi wstawkami, czarne, dresowe spodnie, sportowe, czarne buty.

Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mają informację na temat zaginionego będź znają jego miejsce przebywania prosimy o kontakt z Policją. Informacje przekazywać można na numer Pogotowia Policyjnego 997 bądź bezpośrednio do IV komisariatu Policji  81-535-48-00.

Źródło: KWP Lublin