Zaginął Stanisław Panasiuk

Stanisław Panasiuk

Chełmscy policjanci poszukują zaginionego 78 letniego Stanisława Panasiuka. Mężczyzna w dniu 23 lutego 2016 r. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego, bądź też znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie.

Zaginiony to:

Stanisław Panasiuk
ur. 01.10.1937 r.
zam. Depułtycze Królewskie gm. Chełm

Mężczyzna  23 lutego 2016 r. w godzinach wieczornych wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu ok. 80 lat, wzrost około 180 cm, waga około 75 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie zaczesane do tyłu koloru siwego, szare oczy , twarz pociągła, uszy normalne przylegające, nos normalny prosty, uzębienie – proteza na górnej szczęce, dolna szczeka bez zębów i bez protezy.

Ubiór: w chwili zaginięcia ubrany był w czarne buty gumowe, spodnie materiałowe, kurtkę  koloru zielonego tzw. moro, czapkę z daszkiem typu kaszkiet.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 82 560 12 10 lub 997 / 112.

Źródło: KWP Lublin