Zaginęła Wiktoria Dutkiewicz

Wiktoria Dutkiewicz

Chełmscy policjanci poszukują zaginionej 13- letniej Wiktorii Dutkiewicz. Nastolatka w dniu 7 grudnia br. wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, ani też nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginioną, bądź też znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie.

Zaginiona w dniu 7 grudnia 2014 roku pomiędzy godziną 12.30 a 13.00 wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu,  ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 13 lat, waga około 50 kg, wzrost około 160 cm, średniej budowy ciała, włosy proste długie koloru blond, twarz owalna, uszy normalne, nos mały, pełne uzębienie. Ubiór: W dniu zaginięcia ubrana była w getry koloru czarnego, buty typu oficerki koloru czarnego, kurtkę zimową z kapturem i z paskiem koloru ciemno-zielonego długości do bioder, szalik typu komin koloru szaro-beżowego, czapkę koloru miętowego oraz okulary koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 82 560 12 10 lub 997 / 112.

Źródło: KWP Lublin