Zatrzymania w sprawie śmierci w Siedliskach

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 31-letniego mężczyzny. Z obrażeniami głowy, został on znaleziony w pobliżu dyskoteki w miejscowości Siedliska Pierwsze. Wstępne ustalenia wskazują, iż mężczyzna został pobity. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności śmierci mężczyzny.

Wczoraj w południe dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie, iż w pobliżu dyskoteki w miejscowości Siedliska Pierwsze leży mężczyzna z ranami twarzy i nie daje oznak życia. Ciało znalazł mieszkaniec tej miejscowości, który wracał z kościoła. Na miejsce zostali skierowani policjanci, wraz z prokuratorem, biegłym z zakresu medycyny sądowej, technik kryminalistyki. Wparcia krasnostawskim funkcjonariuszom udzielili mundurowi z Wydz. Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Już wstępne ustalenia wskazywały, iż mogło dojść śmiertelnego pobicia mężczyzny. Biegły z zakresu medycyny sądowej stwierdził u niego liczne złamania kości twarzoczaszki. Będący na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok.

Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności śmierci 31-latka. Wiadomym jest, iż w nocy był gościem pobliskiej dyskoteki.

Wczoraj do wyjaśnienia został zatrzymany pierwszy mężczyzna. Dziś rano policjanci zatrzymali kolejną osobę. Śledczy wyjaśniają ich związek z wczorajszym zdarzeniem.

Źródło: KWP Lublin