Zimowisko dla dzieci rolników w górach

Zawoja Krakowianka

Źródło zdjęcia: http://krakowianka.net.pl/

NSZZ RI „Solidarność” zaprasza dzieci rolników do udziału w zimowisku w miejscowości w Zawoja, położonej u stóp Babiej Góry, w Beskidzie Żywieckim. Turnus odbędzie się w dniach od 1 lutego 2015 r. do 10 lutego 2015 r. w Ośrodku Wypoczynkowym „Krakowianka”. Koszt udziału w zimowisku to tylko 330 zł (+ koszty przejazdu).

Mogą w nim wziąć udział dzieci rolników do 16 roku życia. Jedno z rodziców dziecka musi podlegać aktualnemu, pełnemu ubezpieczeniu w KRUS. Wymagane jest aktualne zaświadczenie z KRUS, lub zbiorcza lista potwierdzona przez odpowiedni oddział KRUS-u z adnotacją o pełnym ubezpieczeniu jednego z rodziców oraz w przypadku listy, na każdej stronie nagłówkowa pieczątka odpowiedniego oddziału KRUS. Jest to wymóg konieczny.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Między innymi wyjazd do Krakowa, Wadowic, kulig, ognisko, piesze wycieczki po okolicy oraz ciekawe warsztaty, między innymi warsztaty wyrobów z siana, garncarskie czy taneczne.

Komplet dokumentów, czyli opisane wyżej zaświadczenie z KRUS oraz wypełnioną kartę kwalifikacyjną należy dostarczyć do biura Związku w Zamościu, ul. Bazyliańska 3, 22-400 Zamość. W sprawie dodatkowych informacji prosimy dzwonić pod nr tel. 84 638 57 11.

Wpłaty można dokonać w biurze Związku lub na konto bankowe NSZZ RI „Solidarność” w Zamościu nr 82 2030 0045 1110 0000 0218 4330.